• سبد کالای شما خالی می باشد.
نام کالا تعداد قیمت
جمع: تومان

افتتاح سایت mr.boalt.ir

  امروزه قطعات استاندارد صنعتی مهمانند پیچ و مهره .واشر. خار. خار فنری و ... یکی از نیازهای اساسی صنعتگران به حساب می آید . تنوع فراوان و گستردگی این قطعات بر طرف کننده بسیاری از نیازها بوده ولی از طرفی عدم دست رسی به اطلاعات کامل باعث شده انتخاب صحیح انجام نشده که این امر مشکلات فراوانی را در پی دارد . همچنین به علت دسته بندی محصولات و فروش  در چندین  صنف امکان خرید قطعات متنوع در یک مکان امکان پذیر نمی باشد .

فروشگاه اینترنتی آقای پیچ با در نظر گرفتن موارد بالا با طراحی این سایت و فروش اینترنتی قطعات استاندارد صنعتی سعی نموده  علاوه بر گرد آوری هزاران قطعه استاندارد متنوع به صورت یک جا . اطلاعات مورد نیاز برای خرید صحیح قطعات و همچنین  اطلاعات مورد نیاز برای طراحی ( ابعاد قطعات  . ابعاد محل نشیمن و .... ) را جهت مشتریان محترم ارایه دهد . امید است در آینده قطعات بیشتری به این مجموعه اضافه شود .

این فروشگاه با حذف شرط حداقل خرید برای محصولات و همچنین با استفاده از سیستم پخش گسترده ( از طریق پست پیشتاز . تیپاکس , ارسال توسط باربری و ... ) در سراسر کشور امکان خرید برای تمام افراد به خصوص مشتریان کوچک در نقاط دور دست را  فراهم آورده است .


1398/05/08

برند ها و مشتریان